top of page
Konstellatsioon Ketlyni kastmes

Kas Sa oled hakanud märkama, et  Sinu elus on korduvad teatud olukorrad ja elusündmused?

Kas Sul on olukordi, millest Sa ei ole kohe kuidagi ise osanud väljuda?

Inimestena elame me süsteemides ja süsteemides leiavad aset kordused.

Konstellatsioon on meetod, mille abil on Sul võimalus mõista algpõhjust ja tuua nähtavale alateadlikud seosed. See tehnika toetab meie sisemise maailma nähtavale toomist ja hingehaavade ravimist. Enda sisemise loo lahti rääkimine ja nähtamatu nähtavaks tegemine loob võimaluse Sinu energial ja ka  armastusel taas hakata voolama. 

Konstellatsiooni on võimalik läbi teha nii grupis kui individuaalselt.

 

Konstellatsiooni töötoas on Sul võimalus osaleda vaatleja või asendajana. Need on olulised rollid ja töötuba saab läbi viia vaid siis, kui kohal on just need olulised osalejad - asendajad. Inimesed, kes on valmis esindama kliendi töös olulisi figuure.

 

Individuaalses konstellatsioonis kohtud Sa minuga privaatselt üks ühele, kas veebikõnes või kohapeal. Sellisel kohtumisel kasutan ma abivahendina spetsiaalset veebikeskkonda või heegeldatud nukke, kes esindavad Sinu töös vajalike figuure. 

Mõlemal juhul keskendume just Sinu soovile. Ennem personaalse töö algust viin läbi lühiintervjuu, kus Sa saad paika panna oma konstellatsioonitöö suuna.

 

Konstellatsioone viin läbi Tartus, Tallinnas ja veebis.

Isikliku tööd broneerides anna mulle teada, kas Sa soovid seda kogeda individuaalselt või grupitööna. 

Sessiooni kestvus on enamasti 1,5 tundi.

Konstellatsioonitöö Ketlyn Villemi kastmes 180 eurot.

Paaridele 250 eurot.

Energiaväljatöö/Konstellatsiooni õhtute toimumise kohta saad infot "Sündmused"alalehelt, "FB lehelt "Hingede Personaaltreener Ketlyn Villem" või "Tarod ja Konstellatsioonid Ketlyniga" grupist. Õhtule saad registreeruda ka kodulehe kaudu, "Sündmused" alalehel.

Konstellatsiooni töötoad Ketlyn Villemiga
Individuaalne konstellatsioon Ketlyn Villemiga
bottom of page